Novi udar lopova u središtu Bjelovara! Dvije krađe u svega 24 sata

Foto: Čitatelj (fotografija služi samo kao ilustracija)

Dok su građani uživali u programu bjelovarske Terezijane, lopovi su u petak iskoristili gužvu i nepažnju posjetitelja manifestacije.

Naime, u samo dva dana na Trgu Eugena Kvaternika dogodile su se dvije krađe u kojima su vlasnici ostali bez novca i osobnih dokumenata.

Novčanik nestao u trenu

U petak navečer nepoznati počinitelj iskoristio je nepažnju 32-godišnje vlasnice te sa štanda ukrao novčanik u kojem su bili osobni dokumenti, bankovne kartice i novac.

Samo dan kasnije, u noći sa subote na nedjelju, novi slučaj. Ovoga puta lopov je sa štanda u gradskom parku ukrao torbu 58-godišnjaka u kojoj su se nalazili dokumenti i novac.

Policija istražuje i slučaj krađe bačvi s pivo

Policija istražuje i slučaj krađe na jednom od ugostiteljskih štandova u središtu Bjelovara. U noći s ponedjeljka na utorak, na Trgu Stjepana Radića nepoznati počinitelj provalio je na štand jednog obrta te ukrao više bačvi piva zapremine 30 litara.

Materijalna šteta procijenjena je na oko 2720 eura, a oštećena je vlasnica obrta.

Policija provodi kriminalističko istraživanje kako bi utvrdila sve okolnosti događaja te pronašla počinitelja i ukradene predmete.

Građani koji raspolažu informacijama koje bi mogle pomoći u rasvjetljavanju ovog slučaja mogu ih prijaviti najbližoj policijskoj postaji ili putem broja 192. (ika)

Fotokreativa BJLive

Netko je usred Terezijane ukrao nekoliko bačvi s pivom! Šteta je skoro 2800 eura — Bjelovar.live

Noćna krađa u srcu festivala: Jednom od izlagača nestala torbica s nekoliko tisuća eura — Bjelovar.live