Nakon odgode otvorenja klizališta u središtu Bjelovara radi visokih temperatura, klizalište s radom počinje u petak, 1. prosinca. Od 10 do 20 sati klizanje će biti besplatno za sve posjetitelje.
Svečano otvorenje klizališta održat će se u subotu, 2. prosinca, u 11:30 sati, u sklopu čega će hokejaši Medveščaka odigrati egzibicijsku utakmicu.
Bjelovarsko gradsko klizalište nalazi se u središnjem gradskom parku na Trgu Eugena Kvaternika, na površini od oko 500 m2 i jedno je od većih u Hrvatskoj. Organizirana je i škola klizanja i različita događanja na klizalištu, poput Diska na ledu što će zasigurno obogatiti ponudu manifestacije „Advent u Bjelovaru“, čije je službeno otvorenje u nedjelju, 3. studenoga 2017. Planira se da će klizalište raditi do 15. siječnja 2018.
Obavijest o otvaranju klizališta
- 29. studenoga 2017.
Povezane objave
Tisuće hodočasnika ponovno stižu u Novu Raču: Počele
26. lipnja 2026.
Bilogora opet pod pilom! Zbog sječe mjesec dana
25. lipnja 2026.
FOTO: Podravska i Jezerska ulica ponovno pod vodom
18. lipnja 2026.
Stanovnik Frankopanske: ”Svake noći slušamo utrke i divljanje
17. lipnja 2026.
VIDEO: Nekad oaza mira, danas uz bazen niče
17. lipnja 2026.
