Mladić (20) ozlijeđen je u fizičkom sukobu s 37-godišnjakinjom, izvijestila je danas Policijska uprava bjelovarsko–bilogorska. Doduše, izvještaj izgleda vrlo šturo pa je poznato tek da se sukob zbio u utorak oko 23.20 sati u jednom kafiću u Radićevoj ulici u Čazmi. Spomenuti su se u jednom trenutku posvađali i međusobno psovali, da bi 37-godišnjakinja u jednom trenutku ozlijedila 20-godišnjaka. Je li ga pogodila čašom ili ga udarila, nije poznato. Uglavnom, na mjestu događaja se nakon poziva ubrzo pojavila policija. Ženi je izmjereno 0,9 promila, 20-godišnjaku 1,81 promila. Oboje su zaradili optužni prijedlog zbog narušavanja javnog reda i mira. (ika)
Oboje pod alkoholom: Žena (37) usred kafića ozlijedila 20-godišnjaka
- 17. rujna 2020.

Povezane objave
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
FOTO: Sportski školski praznici u bjelovarskoj Prvoj osnovnoj
19. lipnja 2026.
Veliko ulaganje u Zrinski Topolovac: Kreće projekt vrijedan
19. lipnja 2026.
Bilogora iz Kapele odustala od igranja u županijskoj
19. lipnja 2026.
Ljeto može početi: Bjelovar.live vam daruje dvije mjesečne
19. lipnja 2026.
