Odličan nastup bjelovarskih parastolnotenisača u Zagrebu. Uzeli su drugo i četvrto mjesto!

Predstavnici Parastolnoteniskog kluba ”Sokol” iz Bjelovara Mladen Rajković osvojio je drugo mjesto, dok je Valentina Kuzmek uzela četvrto mjesto na ”Otvorenom parastolnoteniskom prvenstvu Grada Zagreba” na kojem je ovog vikenda nastupilo 50 parastolnotenisača i parastolnotenisačica.

Natjecatelji su bili podijeljeni u nekoliko kategorija; kategorije stojeći žene i muški, kategorija 11, juniori i kategorija kolica 1-5 u kojoj je nastupilo ukupno osam parastolnotenisača iz Bjelovara, Zagreba, Rijeke i Velike Gorice.

Rajković poražen u finalu

Rajković je nastupio u kategoriji kolica, a Valentina Kuzmek u kategorije stojeći žene. Nakon prolaska grupne faze natjecanja Rajković je u polufinalu bio bolji od Plepelića iz PSTK ”Uspon” iz V. Gorice rezultatom 3:0, dok je istim rezultatom izgubio u finalu od Alibegovića iz PSTK ”Synergi” iz Samobora.

Nakon prolaska grupe Kuzmek se u polufinalu susrela sa Vunović iz PSTK ”URIHO” Zagreb i nakon pet setova izgubila sa 3:2 da bi potom u borbi za medalju izgubila od Gordane Jajčević iz PSTK ”URIHO” Zagreb rezultatom od 3:1. (ika)