Mladić (22) skočio je s prvog kata Doma za odrasle osobe u Ulici don Frane Bulića u Bjelovar, odgovoreno je iz policije na upit Regionalnog portala Bjelovar.live. Kako smo neslužbeno doznali, događaj se zbio unazad dva tjedna, na nakon našeg upita policija je konkretizirala da se radi o 1. listopadu, točnije oko 12.45 sati kada je Policijska postaja zaprimila dojavu o skoku. Mladi štićenik Doma je, navode, skočio s prozora 1. kata na travnatu površinu nakon čega mu je pružena liječnička pomoć u Općoj bolnici. Iz policije su kazali kako će s 22-godišnjakom obaviti obavijesni razgovor o cijelom događaju nakon što se vrati u Dom. Kako smo neslužbeno doznali, mladić se upravo danas ondje vratio nakon hospitalizacije. (ika)
Odmah je hospitaliziran: Mladić (22) skočio s prvog kata Doma za odrasle osobe
- 12. listopada 2020.

Povezane objave
VIDEO – Baby Lasagna i Käärijä rasturili Bjelovar
22. lipnja 2026.
U Hrvatskoj je tijekom 2024. umrlo 51.080 ljudi.
22. lipnja 2026.
FOTO: Ponosni nogometni klub iz brezovačke Sportske ulice
22. lipnja 2026.
Temperature idu preko 35°C, stižu i nevremena… DHMZ
22. lipnja 2026.
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
