Ograničavanje okupljanja u velike probleme gura Klubove liječenih alkoholičara

Pandemija kororanvirusa i stalno rastući broj zaraženih tjera Stožer civilne zaštite na još rigoroznije mjere i rezanje broja ljudi koji se smiju okupiti na jednom mjestu ali to jedan dio građana dovodi u velike probleme koji se ne vide na prvu. Primjerice Klubovi liječenih alkoholičara moraju održavati redovite sastanke jer je to najbolji način terapije i borbe protiv ovisnosti. Djelomični lockdown njih dovodi u jako neugodnu situaciju pa su stoga i sami poduzeli korake i informirali svoje članstvo kako se ispravno ponašati. U to se naravno uključio i Klub liječenih alkoholičara Bjelovar te objavio brošuru koja potanko objašnjava kako se ponašati. Svima nam je već dosta maski, bombardiranja brojkama u medijima i stalnog plašenja da najgore tek dolazi ali postoje i ljudi kojima sve to još teže pada. Kad oni moraju otkazivati svoje sastanke to može dovesti do pogubnih posljedica. (dv)