Na Bjelovarskom kulturnom ljetu ovih je dana, točnije u srijedu, gostovao je koprivnički pisac Marko Gregur, u organizaciji Narodne knjižnice ”Petar Preradović”. Promovirao se njegov posljednji roman ”Vošicki” koji je naišao na izvrstan prijem i kod publike i kod kritike, što je zapravo svojevrsna romansirana biografija ovog važnog koprivničkog tiskara i nakladnika iz prve polovice 20. stoljeća. Marko je nadahnuto govorio o životnom putu Vinka Vošickog koji je zapravo nedovoljno poznat s obzirom na važnost posla kojim se bavio i koliko je zadužio hrvatsku pisanu kulturu. Na promociji se okupilo 40-ak posjetitelja, a program je vodio Siniša Krpan. (ika)
Pisac Marko Gregur predstavio roman ”Vošicki” na Bjelovarskom kulturnom ljetu
- 2. kolovoza 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.







