Počela 6,5 milijuna kuna vrijedna energetska obnova Opće bolnice Bjelovar

Kao što je bilo najavljeno na konferenciji za novinare prije desetak dana dopremom potrebnog materijala počela je energetska obnova novog dijela Opće bolnice Bjelovar i zgrade stomatologije. Radove izvod tvrtka DAM d.o.o.iz Sinja, koja je s 6,5 miljuna kuna dala najpovoljniju ponudu na javnoj nabavi.

-Rok je dovršetak radova je deset mjeseci od dana uvođenja u posao. Pozivam sve naše korisnike na strpljenje dok bude trajala obnova, kada ona završi bolnica će dobiti potpuno novi izgled, ušteda na energentima će biti 69 posto,a svi skupa ćemo imati puno bolje uvjete rada i pružanja usluga našim pacijentima, kako u bolnici tako i Domu zdravlja Bjelovar koji je smješten u našoj zgradi – kaže ravnatelj Opće bolnice Bjelovar Ali Allouch.(dv)