POKLEKLI U FINALU Veteranima RK Bjelovara ‘’za dlaku’’ izmakle lovorike u Novom Sadu

Veterani RK Bjelovara

Izvrsno drugo mjesto osvojili su članovi veteranskog kluba Bjelovar na međunarodnom turniru veterana koji je tijekom vikenda održan u Novom Sadu. Unatoč vrlo dobroj igri, starije bjelovarske ‘’Kesizupce’’ sreća je napustila u finalu gdje su izgubili samo s golom razlike od raspoložene veteranske ekipe Nove Gradiške (5:4).

Turnir je održan u dvije dobne kategorije 35+ i 45 + , a Bjelovarčani su se našli u mlađoj dobnoj skupini bili u kojoj je nastupilo 10 ekipa u dvije skupine. S osvojenim 1. mjestom plasirali su se u finale i nakon prave, muške borbe, poklekli u finalu.

Rezultati

Bjelovar – Mladi veterani prilep (Makedonija) 8:8

Bjelovar – Srednjiškolac (BiH) 11:6

Bjelovar – Zrenjanin023 8:6

Bjelovar – Velika Nedjelja (Slo) 7:6

Finale

VRK Bjelovar – Nova Gradiška 4:5

Fenomenalan vikend upotpunio Josip Srdojević koji se s postignutim 21 pogotkom prometnuo u najboljeg strijelca turnira.

Sastav: Ač, Kudumija, Kovačević, Periša, Nimš, Galir, Ištvanović, Srdojević, Vodogažec, Matišić, Premužić, Trajkovski, Poljanec, Veseli, Blažek, Koturak.