Premda su ga policajci uredno pokušali zaustaviti, on ih je pokušao pregaziti, a zbog toga je ovih dana zaradio optužnicu zbog dva napada na službenu osobu. Riječ je o 38-godišnjaku kojeg se tereti da je 21. lipnja ove godine iu blizini mjesta Zvonimirovo (općina Suhopolje) upravljao automobilom pri čemu je napravio prekršaj zbog čega su ga policajci Postaje prometne policije Virovitica pokušali zaustaviti svjetlećim i zvučnim signalima. No umjesto da stane, svojim vozilom je udario u policijsko vozilo u kojem su bili policajci. Kada su policajci izašli iz vozila, 38-godišnjak je vozilom krenuo prema njima pa su se policajci bacili u stranu kako bi izbjegli nalet vozila, pri čemu su lakše ozlijeđeni. Optužnicu je ovih dana podiglo Općinsko državno odvjetništvo u Virovitici koje je pod ingerencijom Županijskog državnog odvjetništva u Bjelovaru. (ika)
Pokušao ih pregaziti: Autom krenuo na policiju, spasili se skokom u stranu
- 17. rujna 2020.

Povezane objave
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
FOTO: Sportski školski praznici u bjelovarskoj Prvoj osnovnoj
19. lipnja 2026.
Veliko ulaganje u Zrinski Topolovac: Kreće projekt vrijedan
19. lipnja 2026.
Bilogora iz Kapele odustala od igranja u županijskoj
19. lipnja 2026.
Ljeto može početi: Bjelovar.live vam daruje dvije mjesečne
19. lipnja 2026.
