Polaganjem vijenaca na Barutani odana počast poginulim hrvatskim braniteljima u zapadnoj Slavoniji

Na obljetnicu Dana početka oslobađanja zapadne Slavonije – Trokut Novska, Grad Bjelovar i udruge proizašle iz Domovinskog rata položili su vijenac na Spomen području Barutana u spomen na poginule hrvatske branitelje u oslobađanju Zapadne Slavonije. Uslijed situacije uzrokovane koronavirusom, ove godine Grad Bjelovar nije organizirao odlazak na komemoraciju na spomen obilježje Trokut Novska, već je na ovaj način na Barutani odana počast našim vitezovima.(Bjlive)