Na obljetnicu Dana početka oslobađanja zapadne Slavonije – Trokut Novska, Grad Bjelovar i udruge proizašle iz Domovinskog rata položili su vijenac na Spomen području Barutana u spomen na poginule hrvatske branitelje u oslobađanju Zapadne Slavonije. Uslijed situacije uzrokovane koronavirusom, ove godine Grad Bjelovar nije organizirao odlazak na komemoraciju na spomen obilježje Trokut Novska, već je na ovaj način na Barutani odana počast našim vitezovima.(Bjlive)
Polaganjem vijenaca na Barutani odana počast poginulim hrvatskim braniteljima u zapadnoj Slavoniji
- 29. listopada 2020.

Povezane objave
Terezijana razvalila rekord: Već sad bolja nego lani,
23. lipnja 2026.
Bjelovar slavi Dan grada uz posebnu gastronomsku poslasticu:
23. lipnja 2026.
Sjekirom krenuo prema policajcima u Grubišnom Polju. “Sad
23. lipnja 2026.
Grad je večeras pozornica emocija: Pjesme koje su
23. lipnja 2026.
Bjelovar domaćin velikog srca: Marijini obroci u subotu
23. lipnja 2026.



