Jedna mještanka Kraljevca nedaleko Bjelovara jučer (nedjelja) je navršila 41 godinu, a rođendan je proslavila u dvorištu svoje obiteljske kuće. No, slavlje je odužilo do dugo u noć uz popratni sadržaj–glasnu muziku. Prošlo je tri sata, a tulum je postajao sve glasniji. Netko od susjeda slavljenice se pobunio jer su se od glasne glazbe ”tresle” kuće pa je odlučio i reagirati. Podigao je telefonsku slušalicu i pozvao policiju koja je na tulum banula oko 3.30 sati. Glazba je treštala iz muzičke linije. Zamolili su 41–godišnjakinju da odmah stiša muziku. Međutim, žena je to odbila učiniti. Iz PU bjelovarsko–bilogorske danas su izvjestili o opisanom događaju, no nisu naveli što se odvijalo nakon što je odbila naredbu. Je li liniju ipak ugasila slavljenica ili je to učinio netko od policajaca? Kako god bilo, spomenuta je zaradila prekršajnu prijavu zbog ometanja noćnog mira susjeda i ostalih mještana. Nije baš neki rođendanski poklon, zar ne? (ika)
Policija prekinula rođendanski party jer je slavljenica odbila stišati glazbu
- 26. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
