POVRATAK OPTIMIZMA Proljetni bjelovarski sajam privukao 20 posto više posjetitelja

Proljetni međunarodni bjelovarski sajam koji je protekli vikend održan na sajamskom prostoru u Gudovcu je porušio sve rekorde. Dan nakon zatvaranja u upravi zbrajaju rezultate ali završna će brojka sigurno pokazati 20 posto veću posjetu nego prošle godine.

-Slobodno možemo reći da smo ostvarili vrhunski rezultat i sigurno je bilo 20 posto više posjetitelja nego lani. Uskoro ćemo znati točne brojke, no ovo je po svemu najbolji Proljetni sajam do sada- kaže Davorin Posavac direktor Bjelovarskog sajma na kojem su svi ugodno iznenađeni ostvarenim brojkama. Tri dana lijepog vremena sigurno su kumovali velikoj posjeti ali čini se da je u pravu bio i ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić koji je na otvorenju sajma kazao kako dolaze bolji dani i da se hrvatska poljoprivreda budi. Interes za izloženo na sajmu to potvrđuje, a očito se počelo isplaćivati sve što je tvrtka Bjelovarski sajam ulagala zadnjih nekoliko godina u infrastrukturu i izgled sajamskog prostora. (dv)