Predavački Dinamo ponovo fasovao petardu, navijači poručuju: ”Dinamo, vrime je”

Piše: Damir Župan (damirzupansport@gmail.com)

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 5. KOLO:

Nogometaši Čazme ni nakon četvrtog kola četvrte nogometne lige na svom kontu nemaju ni jednu pobjedu. Ovom prilikom poraženi su na gostovanju kod Slatine koja je već nakon prvog poluvremena vodila s 3:0, da bi u drugom dijelu susreta postavila konačni rezultat od 4:1

Garić već treće kolo za redom ne zna za poraz što govori kako je nakon lošeg starta u uzlaznoj putanji. U četvrtom kolu rezultatom 5:2 savladali su Podravac iz Virja. Međutim, do te visoke pobjede nogometaši Garića došli su tek u drugom poluvremenu i nakon rezultata 2:2. Tada je Ante Starčević bio strijelac za 3:2, da bi s dva pogotka konačni rezultat postavio Klaudio Jergović.

Bilogora 91 iz Grubišnog Polja i dalje igra sjajno. Snagu momčadi trenera Željka Ostrmana na svojoj je koži osjetila i momčad Molvi koja je na svom igralištu potpisala kapitulaciju izgubivši s velikih 1:7. Pogotke za ovu veliku pobjedu Bilogore 91 postigli su Ostrman, Kunštek, Škojo, Marin Nikolić, dok je Tomislav Pleić bio strijelac dva pogotka.

BRATSTVO – DINAMO (P)    5:2

DINAMO: Mietchop, Perčec (od 46. M. Tomić), Vujašković (od 76. Sedlaček), Kos, Stanes, Senjan (od 76. M. Bošnjak), Nreca (od 76 Koprivnjak), Đuričić, Varat, D. Bošnjak, Jelić Balta, TRENER: Nikola Papac

STRIJELCI: 1:0 Azizi (26), 2:0 Azizi (38), 3:0 Patrun (42), 3:1 Stanes (61), 4:1 Blažević (78), 5:1 Grgić (84), 5:2 Stanes (88)

Bratstvo iz Kunovca doslovno je razbilo predavački Dinamo. Domaći nogometaši u svim segmentima igre bili su bolji, a pored toga pokazali su odlučnost i veliku volju koju su okrunili s pet krasnih pogodaka. S druge strane, Dinamo je djelovao jalovo, nezainteresirano, bez duele, s lošim pristupom i bez pokušaja da se nametne domaćim nogometašima tako da nije ni zaslužio neki prihvatljiviji rezultat.

‘Dinamo, vrime je’

Kako nešto ne štima u momčadi Dinama govori i činjenica kako su Predavčani već drugu utakmicu za redom fasovali pet pogodaka i da je vrijeme da prekinu s tom lošom navikom. Navijači im poručuju: ”Dinamo, vrime je”.