Predavački Dinamo remizirao s liderom prvenstva

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 12. KOLO:

Od pet utakmica 12. kola Četvrte nogometne lige koje su se trebale igrati u subotu odigrano ih je četiri. Raskvašen teren u Garešnici razlog je što su nogometaši Garića kao domaćini u Garešničkom Brestovcu rezultatom 5:2 pobijedio Graničar iz Legrada, nogometaši Mladosti iz Molvi na svom su igralištu izgubili su rezultatom 0:5 od Bratstva, Bilogora 91 je u Grubišnom Polju pobijedila Slatinu rezultatom 4:2, a najugodnije iznenađenje 12. kola priredili su nogometaši predavačkog Dinama koji su kao gosti s Tehničarom iz Cvetkovca odigrali neriješeno 1:1

TEHNIČAR – DINAMO (P)    1:1

TEHNIČAR: Markušić, F. Bošnjak, Vukonić, Milek, Draguljić, Hlišć (od 46. Ovnić), Hudak, Vrkić, Štritar, Kovačić (od 46. Balaško), Belovari, TRENER: Ivan Vrkić

DINAMO: Mietchop, Jelić Balta, Perčec, Nreca (od 81. M. Tomić), Đuričić, Kos, Stanes (od 90. Koprivnjak), Senjan, Varat (od 62. M. Bošnjak), Vujašković, TRENER: Nikola Papac

STRIJELCI: 0:1 Đuričić (3), 1:1 Belovar (75)

Nakon tri uzastopna poraza momčad predavačkog Dinama svoju je snagu i kvalitetu pokazala na Tehničaru, lideru prvenstva i momčadi koja u četvrtoj ligi igra najljepši nogomet. Utakmica je zbog raskvašenog igrališta u Cvetkovcu odigrana u Legradu, međutim, to ne umanjuje više nego zasluženo osvojeni bod nogometaša Dinama koji su u prvom poluvremenu bili bolji protivnik, dok je drugi dio utakmice otišao na stranu Tehničara.

Dinamo tek sad može žaliti što svoju dobru igru u prvom poluvremenu nije okrunio s nekoliko pogodaka kako bi već tada riješio pitanje pobjednika. Naime, nakon dobre akcija Stanesa i njegove asistencije za Đuričića nogometaši Dinama već su u trećoj minuti vodili s 0:1. U nastavku igre momčad trenera Nikole Papca izigrala je još nekoliko dobrih prigoda s time da je najbolju imao Đuričić u 42. minuti kad je pogodio prečku.

Tehničar je bio nešto bolji u drugom dijelu igre, no, ta inicijativa bila je poprilično jalova, ali ipak dovoljno dobra da u Belovari u 72. minuti, nakon kornera i odbijene lopte, šutom neobranjivo pošalje loptu pod prečku za konačnih 1:1.

Nikola Papac, trener Dinama (P)

– Dobra utakmica nakon koje možemo biti zadovoljni neriješenim rezultatom. Šteta što u prvom poluvremenu nismo zabili još koji pogodak, a imali smo prilika i bili smo bolja momčad od Tehničara. Nismo ni u drugom poluvremenu bili u podređenom položaju, no, ponovo smo nakon kornera primili pogodak za izjednačenje. Sve u svemu, odigrali smo više nego dobro s time što je Tehničar sjajna ekipa koja je sasvim zasluženo na prvom mjestu – nakon utakmice kazao je trener Nikola Papac.