Priopćenje OB Bjelovar: Unatoč proboju virusa u bolnici se i dalje normalno radi

Foto: Arhiva BJLive

Priopćenjem za medije se oglasila u Opća bolnica Bjelovar koji potvrđuje podatke županijskog Stožera civilne zaštite.

-U Općoj bolnici Bjelovar potvrdeno je danas 30 novooboljelih osoba od koronavirusa, od kojih je CoVlDoM 19 novozaraženo 9 zdravstvenih djelatnika i 21 pacijent koji se nalazi na liječenju u Općoj bolnici Bjelovar. Zaraza koronavirusom tako je potvrdena na nekoliko bolničkih odjela, no unatoč tomu u bolnici se i dalje normalno radi i funkcionira izuzev Odjela kirurgije koji prima samo hitne slučajeve.Molimo naše gradane i pacijente za razumijevanje i još jednom ih pozivamo da se pridržavaju svih epidemioloških mjera, a posebice da drže distancu, održavaju higijenu ruku i nose zaštitne maske- kaže se u priopćenju koje potpisuje ravnatelj prim. Ali Allouch. (Bjlive)

Ravnatelj Opće bolnice Bjelovar prim. Ali Allouch