Iako je do prije koji dan izgledalo suludo puniti bazene i otvarati sezonu kupanja ljeto je stiglo preko noći, temperature su debelo iznad 30 stupnjeva, i stoga sutra osvježenje potražite na Gradskom bazenu Bjelovar. Službeno je otvorenje u 16 sati, ulaz je besplatan, a voda još dovoljno hladna i osvježavajuća. Bazeni su prošle godine temeljito obnovljeni i uređeni, i svi preduvjeti za dobru zabavu su tu. Pa i vrijeme jer najmanje što žele u Bjelovarskom plivačkom klubu koji upravlja bazenom su kišni dani. Za sada je sve krenulo dobro. (dv)
Prvi ovogodišnji skok u bjelovarske bazene je besplatan
- 13. lipnja 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
