Nakon što smo objavili informacije iz županijskog Stožera civilne zaštite o tri preminule osobe sa simptomima COVIDA-19, te doznali kako je među njima je i jedna mlađa osoba, 33-godišnjakinja, novinar 24 sata razgovarao je s Alijem Allouchom, ravnateljem bjelovarske bolnice.
– Radi se o teško bolesnoj osobi s teškim komorbiditetima, dokazanom sepsom i multiplim rezistentnim bakterijama. Bila je u zadnjem boravku u bolnici od 8. listopada. Dan prije je došla sa znakovima sepse pa je kirurški intervenirano. Na odjelu su joj se razvili simptomi koji su upućivali na koronu. Kad je došao njen nalaz 16. listopada, prebačena je na odjel za koronu, u izolaciju – rekao je ravnatelj.
Korona virus je, potvrdio je za 24 sata, ušao i u bjelovarsku bolnicu.
– Ne znamo izvor infekcije preminule pacijentice. Testirali smo ju kad su se pojavili simptomi. Testirali smo i cijelo osoblje, još nisu stigli kompletni nalazi. Imamo zasad dva pozitivna liječnika, četiri sestre i jednu spremačicu. Dvije pacijentice koje su ležale s njom u sobi su također pozitivne – rekao je ravnatelj. (ika)
Ravnatelj Opće bolnice o 33-godišnjakinji koja je preminula sa simptomima COVIDA-19
- 20. listopada 2020.

Povezane objave
Posebna večer na 30. Terezijani: Evergreeni posvećeni Robiću
23. lipnja 2026.
Bez ljudi nema ni grada: Otkrivene fascinantne priče
23. lipnja 2026.
FOTO/VIDEO – Ovo je ukralo show na Terezijani:
23. lipnja 2026.
Kaos u Bjelovaru: Mlada vozačica (19) se zabila
22. lipnja 2026.
Spektakl u Bjelovaru: Baby Lasagna i Käärijä oduševili
22. lipnja 2026.
