MNK Bjelovar oduvijek je bio naš favorit, a jučer je i više nego opravdao to povjerenje. Dečki su jučer postali nacionalni prvaci na Socca prvenstvu Hrvatske u malom nogometu i time zaslužili pravo da predstavljaju Hrvatsku u Ligi Prvaka u malom nogometu koja će se igrati u Mariboru. Bjelovarčani su jučer u velikom i napetom finalu svladali ekipu Sobe apartmani Zagreb rezulatom 5:4, s informacijom da su pobjednički zgoditak postigli 11 sekundi prije posljednjeg sudačkog zvižduka. Finale je održano u zagrebačkom Nogometnom centru ”Zlatna lopta”, a pobjednički zgoditak postigao je Ante Pavličević koji je proglašen i najboljim igračem turnira, dok je najboljim vratarom turnira proglašen izvrsni Kristijan Srbljanović, također iz MNK Bjelovara. Kada se euforija oko ove povijesne pobjede za MNK Bjelovar malo stiša, donijet ćemo vam podrobniji izvještaj o ovom velikom uspjehu. Do tada, pozdravite ove talentirane i radišne dečke jedni gromoglasnim aplauzom. (ika)
San postao java: MNK Bjelovar je nacionalni prvak u malom nogometu
- 5. srpnja 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.








