Andrej Plenković, predsjednik Vlade, primio je predstavnike Nacionalnog stožera u Banskim dvorima. Nakon sastanka dao je izjavu za medije.
– Temeljna ograničenja koja postoje će se od sutra u ponoć nastavljati primjenjivati do daljnjega. Situacija je ozbiljna – rekao je premijer nakon sastanka, donosi N1.
– Stožer je najavio da će sutra produljiti sve postojeće mjere, a razmatrat će se nove mjere – rekao je premijer.
– Razmotrit će se i preporuke za rad od doma – dodao je premijer i rekao i kako stožer kreće s redovnim pressicama, koje će biti ponedjeljkom, srijedom i petkom.
– Od sutra u 11 sati Stožer civilne zaštite vratit će se pressicama u terminima ponedjeljak, srijeda, petak – dodao je.
Dodao je kako događaji u KB Dubrava nisu dobri, govoreći o nestanku struje i vandalizmu i dodao kako vjeruje da će se situacija promijeniti s novom upravom bolnice.
– Očekujem od novog vodstva bolnice, koje idućeg tjedna stupa na dužnost, da to sve skupa dovede u red – kazao je Plenković.

