Informacija je to do koje je u subotu došao Regionalni portal Bjelovar.live, dan nakon što je u prostorijama kluba s Logora održan hitan sastanak Izvršnog odbora.
–Da, istina je. Mrzlečki više nije trener prve momčadi–kazao je Marko Ćurić, predsjednik NK Bjelovara.
Razlozi zbog kojih Mrzlečki više nije trener još uvijek nisu poznati. No, u svakom slučaju jedan krucijalan razlog nesumnjivo je loš plasman u prvenstvu Treće HNL Istok u kojoj je NK Bjelovar završio na 13. mjestu od ukupno 16 klubova u ligi. Bolnu činjenicu da su dečki s Logora završili u donjem dijelu ljestvice malo je ublažilo nedavno osvajanje Županijskog kupa protiv NK Dinama iz Predavaca. No, očito je kako ni to nije bilo dovoljno da Mrzlečki ostane na trenerskoj stolici. (ika)

