”Socca vatrena” reprezentacija Hrvatske zaustavljena u polufinalu od Ukrajine

MALONOGOMETNO SOCCA PRVENSTVO SVIJETA:

Socca reprezentacija Hrvatske na svom sjajnom pobjedničkom putu na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj zaustavljena je danas u polufinalu.

Nakon pobjeda u nokaut fazi nad Gruzijom i domaćinom Njemačkom, reprezentacija Hrvatske pod vodstvom bjelovarskog izbornika Željka Ostrmana, a za koju igraju još i bjelovarski malonogometaši vratar Nikola Beljan i Nebojša Karamarković, u polufinalu je poražena od reprezentacije Ukrajine rezultatom 0:1.

Socca: HRVATSKA – UKRAJINA    0:1

Utakmica je odlučena u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena u kojoj je Ukrajina s igračem više povela s 1:0.

Najbolju priliku za izjednačenje Socca reprezentacija Hrvatske imala je sredinom drugog poluvremena kada Borna Vidićek nije iskoristio penal.

U završnici utakmice Socca vatreni pokušali su s igračem – vratarom, a imali su i zadnji napad s dva igrača više u polju, međutim suci su pomalo bezobrazno označili kraj prije završetka tog napada. Svejedno, ponosni smo na našu Socca repku koja je ostvarila povijesni uspjeh plasiravši se u polufinale Svjetskog prvenstva. Čestitamo, momci!