Stožer: Potvrđena 33 nova slučaja, zaraženo 9 djelatnika i 21 pacijent u Općoj bolnici Bjelovar

Foto: Arhiva BJLive

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 33 su nova slučaja zaraze koronavirusom.Tri novozaražene osobe s područja su grada Daruvara, a 30 novooboljelih osoba vezano je uz Opću bolnicu Bjelovar. Riječ je o 9 zdravstvenih djelatnika i 21 pacijentu koji se nalaze na liječenju u Općoj bolnici Bjelovar. U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji trenutno je 120 aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom, a u samoizolaciji je u našoj županiji 916 osoba, javlja Stožer civilne zaštite. (Bjlive)