U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 33 su nova slučaja zaraze koronavirusom.Tri novozaražene osobe s područja su grada Daruvara, a 30 novooboljelih osoba vezano je uz Opću bolnicu Bjelovar. Riječ je o 9 zdravstvenih djelatnika i 21 pacijentu koji se nalaze na liječenju u Općoj bolnici Bjelovar. U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji trenutno je 120 aktivnih slučajeva zaraze koronavirusom, a u samoizolaciji je u našoj županiji 916 osoba, javlja Stožer civilne zaštite. (Bjlive)
Stožer: Potvrđena 33 nova slučaja, zaraženo 9 djelatnika i 21 pacijent u Općoj bolnici Bjelovar
- 21. listopada 2020.

Povezane objave
Posebna večer na 30. Terezijani: Evergreeni posvećeni Robiću
23. lipnja 2026.
Bez ljudi nema ni grada: Otkrivene fascinantne priče
23. lipnja 2026.
FOTO/VIDEO – Ovo je ukralo show na Terezijani:
23. lipnja 2026.
Kaos u Bjelovaru: Mlada vozačica (19) se zabila
22. lipnja 2026.
Spektakl u Bjelovaru: Baby Lasagna i Käärijä oduševili
22. lipnja 2026.
