Bjelovarske lađarice, Sparte iz Udruga Sparte Bjelovar, osvojile su drugo mjesto na 6. maratonu lađarica na Neretvi. Srebrne se veslačice u Bjelovar vraćaju u nedjelju, 11. kolovoza 2019., a u 22 sata bit će na paviljonu u središnjem gradskom parku, na Trg Eugena Kvaternika. Stoga svi vi koji možete svakako dođite i pozdravite naše veslačice koju su još jednom pokazale snagu bjelovarskog veslanja. Iako grad nema nikakvu infrastrukturu za taj sport rezultati na Maratonu lađa su već godinama impresivni uključujući i osvajanja prvih mjesta u muškoj i ženskoj konkurenciji.(dv)
SUTRA STIŽU U BJELOVAR Dočekajmo srebrne Sparte na kamenom paviljonu
- 10. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
