Antonio Dijanek, član čazmanskog Konjičkog kluba ”Husar”, ovih je dana svečano primljen u uredu bjelovarskog gradonačelnika Daria Hrebaka, a povod je bio osvojeno prvo mjesto u juniorskoj kategoriji na nedavno održano daljinskom jajanju u slovačkom Šarmarinu. Mlad i talentirani jahač natjecao se na kobili pasmine gidran zvanoj Šemsa s kojom je već nanizao zavidne uspjehe. Inače, radilo se o kvalifikacijskoj utrci dugoj 120 kilometara koja je jedna od nekoliko na kojima se sakupljaju bodovi za odlazak na svjetsko i europsko prvenstvo. Antoniju želimo svu sreću da sakupi dovoljno bodova za daljnja velika natjecanja. (BJLive)
Svečani prijem Antonija Dijaneka, mladog i talentiranog jahača koji niže sjajne rezultate
- 4. studenoga 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.


