Svečanom programom u bjelovarskom Gradskom muzeju jučer je obilježena 20. godišnjica rada Dječjeg vrtića Ciciban. Dvorana je bila ispunjena djecom, roditeljima, odgajateljicama i ostalim posjetiteljima koji su u radosti i veselju stigli uveličati ovu okruglu obljetnicu. Tijekom programa posebno je naglašena važnost odgajateljica i ostalog osoblja u vrtiću. Inače, vizija vrtića, stoji na njihovim internetskim stranicama, je ”biti vrtić u kojem djeca žele boraviti, koji zadovoljava sve dječje potrebe–dječja kuća radosnog odrastanja.” Nakon programa u Područnom objektu u Bachovoj ulici održan je prigodni domjenak. (ika)
SVEČANI PROGRAM Prigodno obilježena 20. godišnjica bjelovarskog Dječjeg vrtića Ciciban
- 22. svibnja 2019.

Povezane objave
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Župan Marko Marušić primio Mislava Murlina, seniorskog prvaka
24. lipnja 2026.
Baci mobitel i primi loptu! Popularni bjelovarski klub
24. lipnja 2026.
DZS objavio podatke: U Hrvatskoj lani zaklano manje
24. lipnja 2026.
Nova Rača osigurala gotovo 75 tisuća eura za
24. lipnja 2026.
