U Bjelovaru traje svojevrsna talačka kriza jer se 50-godišnji muškarac zabarikadirao u svom stanu u Centru 1 u bjelovarskom Naselju kralja Zvonimira, a prije toga je psovao i vikao u stanu. Navodno je i prijetio ubojstvom, no jedan od stanara zgrade nam je kazao da to nije istina. Kaže kako živi u zgradi te je samo nazvao policiju jer zna da se radi o psihički bolesnoj osobi iz čijeg stana su se začula galama. Trenutačno Interventna policija pokušava ući u stan na prvom katu u koji se muškarac zatvorio. Neslužbeno se doznaje da se radi o psihički nestabilnoj osobi koja živi sama. Na mjesto događaja stigli su i roditelji muškarca koji su ga bezuspješno pokušali nagovoriti da izađe iz stana. Na mjesto događaja pozvan je bravar koji će obiti bravu na ulazu u stan. (dv)
Drama u Bjelovaru: Muškarac prijetio susjedima ubojstvom pa se zabarikadirao u svom stanu?
- 8. veljače 2022.

Povezane objave
Dvorana u kojoj se stvaraju prvaci zasjala u
25. lipnja 2026.
Rasprodano u manje od dva sata od objave:
25. lipnja 2026.
Bilogora opet pod pilom! Zbog sječe mjesec dana
25. lipnja 2026.
Bjelovar se za vikend prži na 36 stupnjeva!
25. lipnja 2026.




1 Comment
Comments are closed.