”TOMI I PRIJATELJI” pobjednici 26. tradicionalnog memorijala Željko Markovinović Mrkva

TURNIR ‘ŽELJKO MARKOVINOVIĆ MRKVA’:

Legenda o Željku Markovinoviću Mrkvi traje i dalje. U spomen i sjećanje na nezaboravnog prijatelja Mrkvu organiziran je 26. tradicionalni memorijalni turnir koji je i ovom prilikom na igralište NK Bilogora Kapela privukao veliki broj malonogometnih ekipa i svih onih koji vole nogomet.

Za memorijalni turnir najavilo se više od 20 ekipa, međutim, nesnosne vrućine razlog su odustajanja jednog broja ekipa tako da je turnir startao s 11 ekipa. Nakon gotovo cjelodnevnog igranja polufinale su izborila četiri najbolja sastava i to: Flajpani, Alsiko, Tomi i prijatelji te Marušić Gradnja.

Tomi i prijatelji najbolji

Prvo mjesto na Mrkvinom memorijalu osvojila je ekipa ”Tomi i Prijatelji” koja osim što je bila najbolja i bogata sjajnim nogometašima, u svojim je redovima imala Ivana Kovačeca, trenutno suigrača Anti Pavličeviću u Pitomači koji je proglašen najboljim igračem prošle ”Kutije šibica”.

TOMI I PRIJATELJI – ALSIKO      7:1

TOMI I PRIJATELJI: V. Džolan, A. Pavličević, I. Kovačec, Šantek, Matančić, Đipalo, M. Babić

ALSIKO: Petrović, Kališević, Gegić, Osošaj, Plenković, Pofuk, Kos, Zuzić, Žalac

Tomi i prijatelji u finalnoj utakmici rezultatom 7:1 pobijedili su ekipu Alsiko, dok su treće mjesto osvojili Flajpani koji su rezultatom 5:3 pobijedili ekipu Marušić Gradnja.

Ivan Kovačec i Ante Pavličević

Leon Šantek najbolji igrač turnira

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Leon Šantek iz ekipe Tomi i prijatelji, najboljim vratarom turnira proglašen je Mario Petrović, dok je najbolji strijelac turnira bio Kristijan Kališević, oba iz ekipe Alsiko.