Nogometaši NK Mladosti iz Ždralova jučer su eliminirani iz polufinala Županijskog nogometnog kupa, nakon što je NK Bjelovar poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca bio bolji od crvenih – 2 : 4. Nakon 90. minuta bilo je 0:0.
Mladostaši u regularnom dijelu gotovo da i nisu stvorili pravu priliku, dok je momčad NK Bjelovara s druge strane vjerojatno odigrala svoju najbolju utakmicu u sezoni. Od prilika posebno treba izdvojiti sjajne šanse Peje Kuprešaka koji se u dva navrata gotovo našao oči u oči s domaćim vratarom Kristijanom Srbljanovićem. Međutim, Ždralovčani su se ipak uspjeli nekako obraniti, a jednu priliku je gotovo s gol linije ”čupao” domaći igrač Ivan Bošnjak. U penal seriji momčad s Logora bila je daleko smirenija i preciznija, a gradski derbi, bilo da je riječ o kupu ili prvenstvenoj utakmici, ponovno se dokazao kako je tijekom susreta gradskih rivala zaista sve moguće.
NK Bjelovar ovom se pobjedom plasirao u finale u kojem očekuje boljeg iz današnjeg susreta NK Dinamo iz Predavca i NK Tomislav iz Bereka. (ika)







