VIDEO Prva vožnja dovršenom istočnom bjelovarskom zaobilaznicom

Istočna zaobilaznica Grad Bjelovar je potpuno dovršena i ostao je još tehnički pregled, nakon čega će Hrvatske ceste preuzeti prometnicu od Strabaga. Kada će biti puštena u promet u ovom trenutku se još ne zna, no ostala je samo papirologija i očekivati je da će to vrlo brzo. Mi smo se provezli cijelom dužinom od tri i pol kilometra i u videu pogledajte u što je uloženo 70 milijuna kuna koliko su stajali radovi. (dv)