Jedan od stanovnika Gornjih Plavnica, bjelovarskog prigradskog naselja, nemalo se iznenadio kada noćas shvatio da mu je netko ukrao nemalo suhomesnatih proizvoda. Kako je danas izvjestila bjelovarska policija, muškarac je jutros prijavio krađu gotovo 40 kilograma kobasica i kulenove seke. Sve to bilo je obješeno dvorištu obiteljske kuće, odnosno unutar pušnice koja je bila nezaključana. Policija je na mjestu događaja obavila očevid, a ogorčeni krađom, vlasnik je štetu procijenio na 3000 kuna. (ika)
VLASNIK U ŠOKU! Iz pušnice mu ukrali hrpu kobasica i kulenovih seka
- 3. prosinca 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
