Vatrogasno vozilo bjelovarske Javne vatrogasne postrojbe upalo je u ogromnu rupu koja se u jutros otvorila u Ulici Zvijerci u Bjelovaru. Kao doznajemo tijkom noći je došlo do puknuća cijevi ispred obiteljske kuće i voda je vjerojatno podlakala cestu. Na mjesto događaja stigla je policija zbog regulacije prometa, te dizalica koja izvlači vatrogasno vozilo. Na mjesto događaja očekuje se i hitan dolazak djelatnika Vodnih usluga.(ika)
Vozilo JVP Bjelovar upalo u ogromnu rupu koja se otvorila na cesti. Tome je prethodilo puknuće cijevi
- 2. prosinca 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.



