M.G. (22) iz okolice Bjelovara ovih se dana nije najbolje proveo na Općinskom sudu. Naime, taj sud je donio nepravomoćnu presudu prema kojoj mladić mora platiti 15.500,00 kuna radi dva počinjena prekršaja. Spomenuti je 22. kolovoza prilikom redovne kontrole prometa u Velikoj Trnovitici zaustavljen za volanom Volkswagen Golfa bjelovarskih registracija, a nakon utvrđivanja identiteta policijski službenik je zaključio kako mladić vozi bez položenog vozačkog ispita. Na mjestu je uhićen i priveden u policijsku postaju. Za to je dobio 15 tisuća kuna kazne, a kako mu je isteklo važenje osobne iskaznice izrečena mu je kazna od 500 kuna. Također, sud mu je izrekao i zaštitnu mjeru upravljanja osobnim vozilima u trajanju od 12 mjeseci. (ika)
Vozio bez vozačke dozvole: Mladić (22) na mjestu uhićen, a sud ga je nagradio s 15 tisuća kuna kazne
- 21. listopada 2020.

Povezane objave
Posebna večer na 30. Terezijani: Evergreeni posvećeni Robiću
23. lipnja 2026.
Bez ljudi nema ni grada: Otkrivene fascinantne priče
23. lipnja 2026.
FOTO/VIDEO – Ovo je ukralo show na Terezijani:
23. lipnja 2026.
Kaos u Bjelovaru: Mlada vozačica (19) se zabila
22. lipnja 2026.
Spektakl u Bjelovaru: Baby Lasagna i Käärijä oduševili
22. lipnja 2026.
