Bjelovar je ovih dana bio domaćin 3. Bjelovar open međunarodnog badmintonskog turnira koji je organizirao BK Sokol. Na turniru je nastupilo 65 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, a uz Luciju Barišić, Saru Gičev i Dražena Škodu, koji se redovito pojavljuju na natjecanjima u regiji, na turniru su u većem broju nastupili I domaći rekreativci, a ovo su rezultati;
Ženski singl A: 1. mjesto Lucija Barišić
Ženski singl B: 1. mjesto Sara Gičev
Muški singl C: 1. mjesto Damir Bencek
Muški parovi B: 1. mjesto Tibor Javurek/Zvonimir Presečan Arvay
Muški parovi C: 2. mjesto Dalibor Kasunić/Davorin Perok
Ženski parovi B: 3. mjesto Lucija Barišić/Sara Gičev
Mješoviti parovi C: 3. mjesto Sara Gičev (BK Sokol) / Džanan Drobić (BK Flex Zagreb)
Po završetku natjecanja, badmintonsko druženje natjecatelja je nastavljeno do sitnih noćnih sati.
-Slijedeće veliko badmintonsko okupljanje je na finalu ADA lige koje će se održati u Sarajevu, gdje Lucija i formalno potvrđuje osvajanje lige u kategoriji WSB, dok Sara ima zagarantirano mjesto na pobjedničkom postolju u kategoriji WSC, samo još ne znamo kojeg sjaja će biti medalja–kazao je Dražen Škoda iz BK Sokol. (BJLive)









