Vrlo dobri rezultati Badmintonskog kluba Sokol na uspješno održanom 3. Bjelovar Openu

Bjelovar je ovih dana bio domaćin 3. Bjelovar open međunarodnog badmintonskog turnira koji je organizirao BK Sokol. Na turniru je nastupilo 65 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije, a uz Luciju Barišić, Saru Gičev i Dražena Škodu, koji se redovito pojavljuju na natjecanjima u regiji, na turniru su u većem broju nastupili I domaći rekreativci, a ovo su rezultati;

Ženski singl A: 1. mjesto Lucija Barišić

Ženski singl B: 1. mjesto Sara Gičev

Muški singl C: 1. mjesto Damir Bencek

Muški parovi B: 1. mjesto Tibor Javurek/Zvonimir Presečan Arvay

Muški parovi C: 2. mjesto Dalibor Kasunić/Davorin Perok

Ženski parovi B: 3. mjesto Lucija Barišić/Sara Gičev

Mješoviti parovi C: 3. mjesto Sara Gičev (BK Sokol) / Džanan Drobić (BK Flex Zagreb)

Po završetku natjecanja, badmintonsko druženje natjecatelja je nastavljeno do sitnih noćnih sati.

-Slijedeće veliko badmintonsko okupljanje je na finalu ADA lige koje će se održati u Sarajevu, gdje Lucija i formalno potvrđuje osvajanje lige u kategoriji WSB, dok Sara ima zagarantirano mjesto na pobjedničkom postolju u kategoriji WSC, samo još ne znamo kojeg sjaja će biti medalja–kazao je Dražen Škoda iz BK Sokol. (BJLive)