Starodobnici ill oldtimeri, kako vam bilo draže,i za ovaj su Dana grada dojezdili u Bjelovar, parkirali se na ugodnom suncu ispred Gradske uprave i ponudili se građanima. Od fićeka, trabanta, pa do Jaguara E-type iz 1969., ikone sportskih automobila, te motora također prikladnih godina. Sve se moglo vidjeti na skupu koji je organizirala Udruga povijesne tehničke kulture Oldtimer klub Classic Bjelovar. A kakav bi to bio automobilistički skup bez lijepih djevojaka pa su oko starodobnika šetale pin up girls donoseći dah prošlosti za koju svi volimo reći kako su to bila dobra stara vremena. (dv)
ZA DAN GRADA DOJEZDILI OLDTIMERI Oktanski dah starih dobrih vremena
- 30. rujna 2017.

Povezane objave
Tužne vijesti iz okolice Bjelovara: Potraga za nestalim
24. lipnja 2026.
Skriveni dragulj Bilogore: Posjetili smo Kamenitovac – pogled
24. lipnja 2026.
Vedran Trupac dobio novi četverogodišnji mandat na čelu
24. lipnja 2026.
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Župan Marko Marušić primio Mislava Murlina, seniorskog prvaka
24. lipnja 2026.










Comments are closed.