Dječaci NK Bjelovara pobjednici turnira ”Desetka” u Garešnici

NOGOMETNI TURNIR ‘DESETKA’ GAREŠNICA:

Nakon osvojenog drugog mjesta na velikom turniru ”Špancir fest’ u Varaždinu, mali nogometaši NK Bjelovara, dječaci kategorije U10, ponovo su potvrdili svoju kvalitetu i talent.

Na 10. međunarodnom turniru ”Desetka” u Garešnici u konkurenciji starijih limača U11 osvojili su prvo mjesto.

Do tog uspjeha mali nogometaši trenera Marina Nikolića došli su uvjerljivo bez izgubljenog boda. U skupini su redom pobijedili Daruvar, Graničar iz Đurđevca, Viroviticu i Garić 2, dok su u polufinalu bili bolji od Suhopolja kojeg su pobijedili rezultatom 2:0.

Svoju snagu limači NK Bjelovara prezentirali su i u finalnoj utakmici u kojoj su za protivnika imali prvu momčad Garića koju su pobijedili rezultatom 3:0.

Leopold Ćorić                                       Franjo Dominković

Pored pehara za osvojeno prvo mjesto limači NK Bjelovara osvojili su i pojedinačne nagrade. Najboljim igračem turnira proglašen je Leopold Ćorić, dok je Franjo Dominković bio najbolji u žongliranju.

Limaći U10 NK Bjelovara na turniru u Garešnici nastupili su u sastavu: Pavle Novak, Niko Ravenšćak, Luka Pavlović, Franjo Dominković, Tea Kirin, Marko Šepoval, Lovro Kristijan, Luka Ćulibrk, Leopold Ćorić, Matija Paurić, Josip Miklečić, Mihael Pašalija i trener Marin Nikolić.