FOTO/VIDEO:Igor Dmitrašinović,Florijan Šoma
U Grubišnom Polju još traje bitka s požarom koji je izbio u postrojenju Zagrebpetrola malo prije 14 sati. Gusti dim koje prekrio grad izvuko je građane na ulice, a čitatelji su nam poslali video i fotografije kako je to izgledalo.
U svemu je najbitnije što za sada nema informacija da je netko stradao, a vatrogasci daju sve od sebe da se požarište stave pod kontrolu. Jesu li planuli spremnici s rabljenim uljem i što je uzrok požara znat će se nakon policijskog očevida (dv)








