Sara Rajčević, aktualna svjetska prvakinja u taekwondou, osvojila je srebro na Olimpijskim igrama gluhih u Samsunu u Turskoj, a vrlo malo joj je nedostajalo do odličja zlatnog sjaja.
Naime, u završnoj borbi od naše domaće djevojke za ”dlaku” je bila bolja Iranka Shabazi koja je na koncu pobijedila rezultatom 10: 6.
Sarina srebrna medalja rezultat je, naravno, njenog napornog rada i truda, ali i vrhunskog rada njezinog iskusnog trenera Feđe Medaka iz bjelovarskog Taekwondo kluba Fox.
-Sara je definitivno bila bolja. Međutim, eto… Ipak je uzela srebrnu medalju što je također veliki uspjeh–kazao je trener Medak dodavši kako je pred Sarom duga i uspješna sportska karijera.
Inače, hrvatski reprezentativni tim se iz Samsuna vratio s ukupno pet medalja. Osim Sare, srebrnu medalju iz Turske donijeli su i hrvatski rukometni reprezentativci koje je predvodio Bjelovarčanin Bojan Crnojević. (ika)


Comments are closed.