Prije nekoliko trenutka pripadnici bjelovarske Javne vatrogasne postrojbe uspjeli su ugasiti požar koji je buknuo u kontejneru u krugu zgrade Bjelovarsko–bilogorske županije.
Kako doznajemo, požar je planuo u kontejneru prepunom smeća. Čim je primijećen gusti dim, jedan djelatnik Županije navodno je dotrčao s vatrogasnim aparatom punjenim prahom kako bi ugasio vatru. No, kako baš nije bilo učinka, na mjesto događaja u rekordnom vremenu su stigli vatrogasci koji su vatru vrlo odmah obuzdali–vodom.
Smeće se zapalilo pod još nerazjašnjenim okolnostima, a u bjelovarskoj JVP i Županiji se nadaju da nitko nije toliko lud da bi išao namjerno izazvati požar. (ika)




Comments are closed.