Bjelovar je jučer bio domaćin snimanja emisije Lijepom našom, a vladao je toliki interes da se u Dvorani europskih prvaka tražilo mjesto više. Mnogobrojna kulturno umjetnička društva, glazbeni sastavi, tamburaši, folkloraši te solistički nastupi Bjelovarčana, više nego dobrih glasova, oduševili su bjelovarsku publiku. Tri i pol sata dobre zabave pod voditeljskom palicom HRT-ovog veterana Branka Uvodića, sviranja, pjevanja i plesanja na velikoj bini postavljenoj u dvorani nikog nije ostavilo ravnodušnim. Iako se najavljeni Miroslav Škoro i Krunoslav Kićo Slabinac nisu pojavili, Indira Levak ukrala je show te je bila, mogli bismo reći, ime večeri. Uz nju su uz domaća imena nastupili i tamburaši ”Od srca do srca” te Nives Celzijus. Klapa Bjelovar, Trio Janči i prijatelj, tamburaški sastavi Bilogora, Barrique, Korak, Ledina i Petica, Kristina Anđelka Đopar, Martina Đurđević, Vedran Jagodić, Marija Žalac, Zdravko Brkić, Vox Femine, KUD Bjelovar, HORKUD Golub, Češka OBEC te Zajednica Mađara Grada Bjelovara dokazali su da Bjelovar itekako ima što ponuditi ako su u pitanju vokalne i kulturno-umjetničke izvedbe. Tko je sve došao na najveću zabavu u gradu pogledajte u našoj galeriji fotografija. (kk)
LIJEPOM NAŠOM U BJELOVARU Tri i pol sata dobre zabave u prepunoj Dvorani europskih prvaka
- 15. siječnja 2020.

Povezane objave
Mala gesta, veliko srce: Ostavite vodu za životinje
26. lipnja 2026.
Tisuće hodočasnika ponovno stižu u Novu Raču: Počele
26. lipnja 2026.
Slavlje u biskupiji: Biskup Vjekoslav Huzjak i vlč.
26. lipnja 2026.




























