Policija je jučer (četvrtak) ”nagradila” 38–godišnjeg biciklistu koji je bio toliko pijan da se sa svojim biciklom na koji je priključen električni motor, strovalio u putni jarak. Događaj se zbio oko 11.55 sati u Botincu kod Kapele. Spomenuti ”mačak” je na nizbrdici izgubio nadzor nad biciklom i sletio u desni putni jarak. Uslijed pada, lakše se ozlijedio pa je prevezen kolima hitne medicinske pomoći u Opću bolnicu Bjelovar. Na njegovu nesreću, ondje je alkotestiran. Izmjereno mu je 2,41 promila, a kako je događaj prijavljen policiji, slijedi mu prekršajna prijava. (ika)
Mrtav pijan se ”sasuo” s bicikla, završio u bolnici pa zaradio prekršajnu prijavu
- 30. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
