Nadbiskup vrhbosanski Vinko Puljić u posjetu Bjelovaru

Grad Bjelovar sa svojim je suradnicima danas posjetio kardinal Vinko Puljić, nadbiskup metropolita vrhbosanski. Nakon susreta u Gradskoj upravi, kardinal je služio svetu misu u bjelovarskoj katedrali Svete Terezije Avilske, te potom otišao na tribini u Dom kulture o položaju Hrvata u Bosni i Hercegovini.

ini uz njega sudjeluje i izaslanica Predsjednice Republike Hrvatske Mirjana Hrga, izaslanica državnog tajnika Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske Žana Ćorić, saborski zastupnik i predsjednik saborskog Odbora za Hrvate izvan RH Božo Ljubić te vlč. Ivan Tolj, župnik Župe sv. Antuna Padovanskog u Gornjim Močilima – Sijekovac. (Bjlive)