Večeras svi Bjelovarčani imaju prigodu sudjelovati u hvale vrijednoj humanitranoj akciji i to dolaskom na projekciju sportsko dokumentarnog filma ”Zlatno runo” koja će se održati s početkom u 22 sata na paviljonu grada Bjelovara. Svojim dolaskom podržavate humanitarnu kampanju koju su pokrenuli naši Argonauti na stranici Čini pravu stvar kako bi pomogli štićenicima Udruge osoba s intelektualnim teškoćama (OSIT) Bjelovar u nabavci informatičke opreme i opremanju informatičke učionice.
Kako kažu sami Argonauti, svojim velikim trudom, voljom, zalaganjem i upornošću uspjeli su gotovo nemoguće; pobijediti na Maratonu lađa 2016. godine. Voljeli bi da ovu utrku pod nazivom „Nek se čuje do juga“ odraditi zajedno sa svim građanima Bjelovara. Cilj je “doveslati” do potrebne količine sredstava za glavni cilj – Informatičku opremu i opremu za informatičku učionicu.(dv)


Comments are closed.