NOGOMET: Predavački Dinamo uspješan na svojoj Brani, gostujuća pobjeda Bilogore 91

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA – 15. KOLO:

Vodeće momčadi na ljestvici, Pitomača, Bilogora 91 i Tehničar, u 15. kolu Četvrte nogometne lige upisali su očekivane pobjede kojima su još jače učvrstili svoja mjesta na ljestvici, a očekivane poraze upisali su i Voćin i Suhopolje, momčadi s dna ljestvice koje su sve dalje od zone spasa.

Rezultati 15. kola:

U 15. kolu najbolji posao odradila je momčad Bilogore 91 iz Grubišnog Polja koja usprkos zaostatku od pet bodova za Pitomačom nije odustala od naslova prvaka. Sjajnom igrom u drugom poluvremenu nogometaši Bilogore 91 slavili su pobjedu na gostovanju u Imbriovcu kod domaćeg Borca rezultatom 1:2. Kako će to biti značajna gostujuća pobjeda najavio je Carlos u 42. minuti utakmice, a nakon što je Borac preko Babića izjednačio na 1:1, Carlos je u zadnjoj minuti utakmice svojim drugim pogotkom postavio konačni rezultat 1:2.

Uspješni u 15. kolu bili su i nogometaši Garića. Na vrućem terenu u Kloštru Podravskom odigrali su neriješeno 1:1 s domaćom Mladosti. Prvo poluvrijeme pripalo je Mladosti koja je u zadnjoj minuti prvog poluvremena preko Pintara povela s 1:0, dok je konačni rezultat 1:1 postavio Filip Kožuhar u 48. minuti utakmice.

Čazma je upisala i drugi proljetni poraz. Nakon što su prošli tjedna na svom igralištu poraženi od Tehničara, sad su novi poraz upisali kao gosti. Očekivano bolji od Čazme bili su nogometaši Pitomače koji su s tri pogotka Paradinovića upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 3:0

DINAMO (P) – VOĆIN     4:1

DINAMO: Rodrigue, Jelić Balta (od 46. Rumenjak), Perčec (od 72. Sedlaček), Crnčić (od 62. M. Tomić), Đuričić, Stanes, Vrbanić, Legčević (od 62. Koprivnjak), A.Nreca (od 46. J. Filić), Radošević, D. Bošnjak, TRENER: Nikola Papac

STRIJELCI: 1:0 Perčec (11), 2:0 Stanes (13), 3:0 Perčec (71), 3:1 Čović (83), 4:1 M. Tomić (93)

Predavački Dinamo upisao je i drugu proljetnu pobjedu. Nakon prošlotjednog uspjeha na gostovanju u Kloštru Podravskom, sad su bili uspješni i na svojoj Brani. Rezultatom 4:1 isprašili su neuvjerljivu momčad Vočina, međutim, usprkos visokom rezultatu nogometaši Dinama nisu zadovoljili ukuse svojih navijača. Više od svoje momčadi očekivao je i trener Nikola Papac koji je usprkos visokoj pobjedi bio poprilično ljut na svoje nogometaša.

Nikola Papac, trener Dinama (P)

– Na treninzima igramo maksimalno angažirano dok na utakmicama ne dajemo ništa od tog angažmana. Ovu smo utakmicu pobijedili još prije nekoliko dana i nismo prikazali baš ništa od one dobre prošlotjedne igre iz Kloštra Podravskog. Međutim, utakmica nam je poslužila svrsi kako bi vidjeli koji to igrači mogu igrati, a koji ne mogu – nakon utakmice kazao je trener Papac.

Dinamo je poveo nakon prekršaja na Đuričiću i centaršuta Vrbanića koji je stasiti Perčec glavom pospremio u gol za 1:0. Za 2:0 Radošević je proigrao Crnčića koji je pronašao strijelca Stanesa, dok je Perčec nakon ubačaja iz kornera bio strijelac za 3:0. Strijelac počasnog pogotka za Voćin bio je Čović, dok je Mario Tomić u sudačkoj nadoknadi nakon centaršuta Vrbanića postavio konačni rezultat 4:1.