Od danas pa sve do četvrtka traje akcija dobrovoljnog darivanja krvi u zgrdi Gradskog društva Crvenog križa u Bjelovaru na adresi 108. puka.
-Molimo odazovite se, darujte krv, pomognite izlječenje… – navode iz Crvenog križa te napominju kako sa sobom obavezno morate ponijeti osobnu iskaznicu. Nadalje, krv se neće moći darovati u vremenu od 13 do 13.30 kada je kratka pauza za djelatnike, a što se tiče trenutnih zaliha krvi, podaci Zavoda za transfuzijsku medicinu ukazuju kako je nestašica s 0 negativnom i AB negativnom krvnom grupom. (ika)

