Odličan nastup Bjelovarskog parastolnoteniskog kluba Sokol na Državnom prvenstvu u Osijeku

U Osijeku je odigrano Državno prvenstvo u parastolnom tenisu za žene i muškarce. Na prvenstvu je sudjelovalo preko 120 natjecatelja iz 18 klubova. Natjecatelji su bili podijeljeni u kategorije 1-5 za natjecatelje u kolicima, u kategorije 6-10 za stojeće natjecatelje, kategoriju 11 za natjecatelje s intelektualnim teškočama i opću kategoriju za seniorsku konkurenciju. Pored tih kategorija natjecali su se i juniori i kadeti. Bjelovarski parastolnoteniski klub Sokol je predstavljalo sedam natjecatelja koji su postigli zapažene rezultate koji su im na kraju donijeli čevrto mjesto u ukupnom poretku.

Najbolja je bila Valentina Kuzmek u kategoriji 6-7 žene stojeći osvojivši prvo mjesto, dok su druga mjesta osvojili Mladen Rajković u kategoriji 2 kolica, Vladimir Ivezić u kategoriji 3 kolica i Vlatko Kovačić u općoj kategoriji, dok su Josip Slivar i Ratko Kovačić završili natjecanje u svojim grupama.  Ivan Novaković je nastupio po prvi puta u juniorskoj konkurenciji i uz pruženu dobru igru, a uz nedostatk sportske sreće i iskustva, završio je natjecanje u svojoj grupi.(Bjlive)