Nije trebalo dugo vremena da vlasnik Fiat Punta bjelovarskih registracija bude pokraden nakon što ga je parkirao u Ulici Matice hrvatske u nedjelju u poslijepodnevnim satima. Nekoliko minuta kasnije nepoznata osoba za koju će se ubrzo utvrditi da je riječ o lopovu, zamijetila je otvoren prozor na Puntu sa suvozačke strane. Trenutak kasnije ruke su već bile u unutrašnjosti automobila. Kradljivac je na koncu uspio ukrasti mobitel i 100–tinjak kuna. Vlasnik je o svemu obavijestio policiju. Inače, nisu rijetki slučajevi gdje je u ovakvoj prilici policija napisala kaznu vlasniku automobila jer je svojom nemarnošću ili zaboravom, kako god, nije osigurao auto na adekvatan način te time olakšao kradljivcu da odradi ”posao”. (ika)
Parkirao automobil i ostavio otvoren prozor. Naravno da je zbog toga požalio
- 20. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
