Na sajamskom prostoru u Gudovcu je otvoren 2. Flores – sajam cvijeća Bjelovar. Sedamdeset izlagača iz Hrvatske i Bih izložili su cvijeće, presadnice, eterična ulja, ljekovito bilje, ali i opremu za vrt, plastenike i niz drugih stvari koje možete kupiti. Organizator sajma je Hrvatska udruga poljoprivrednika,u suradnji s Bjelovarskim sajmom i Hrvatskom poljoprivrednom komorom,a pod pokroviteljstvom Bjelovarsko-bilogorske županije, pa je sajam otvorio župan Damir Bajs.
Radno vrijeme sajma je danas subota 13. travnja i sutra nedjelja 14. travnja od 9 – 18 sati pa provedite dio vikenda uz cvijeće i bogat popratni program. I ne morate gledati u nebo jer su su svi izlagači u zatvorenom grijanom prostoru, ulaz je besplatan, a oragniziran je i besplatni autobusni prijevoz, svaki puni sat s Autobusnog kolodovora u Bjelovaru.(dv)









