Malo po malo i eto, dočekali smo i to! Ovog četvrtka, 30. svibnja, kreće Bjelovar Startup 2019 vol. 2 koji će se, kao i lanjske godine, održati u genijalnom prostoru bjelovarskog Kulturnog i multimedijskom centru s početkom u 15 sati.
Kako doznajemo od Ivane Jurković Piščević, direktorice Tehnološkog parka Bjelovar, od 30–ak prijava stručna komisije je odabrala petero najboljih. Ulaz u KMC je slobodan pa uopće ne bi bilo loše da svratite, udobno se smjestite u svom sjedalu i pogledate kakve su to inovacije koje će finalisti ove godine ponuditi. Naravno, tek jednu od inovacija, onu najbolje po izboru komisije, Grad Bjelovar će nagraditi iznosom od 100 tisuća kuna. (ika)

