Stiže novo Povjerenstvo za procjenu štete, a ovo su predsjednik i članovi

Fotokreativa: BJLIve

Grad Bjelovar dobit će nove članove Povjerenstva za procjenu štete od elementarnih nepogoda, a predsjednik će u iduće četiri godine biti Eduard Jetelina, inače viši stručni suradnik za upravljanje i gospodarenje nekretninama pri Gradu Bjelovaru. Za članove Povjerenstva predloženi su Igor Bušek, Anamarija Vnouček, Marinko Birač i Maja Vrabec.

Ako ih gradski vijećnici potvrde, zadatak članova Povjerenstva bit će organiziranje i provođenje postupaka procjene štete od elemnetarnih nepogoda, sukladno novom Zakonu o ublažavanju i ukljanjaju posljedica prirodnih nepogoda koji je na snagu stupio 23. veljače ove godine. (ika)